Misyonumuz Vizyonumuz

Hizmet Politikamız

Page Columns

 Anasayfa / Şirket profili

Birnet Bilişim LTD. ŞTİ.

İnternet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunmak temel faaliyet alanını oluşturmaktadır. Bilnet Bilişim 1999 yılında kurulmuştur. Kuruluşuyla birlikte sektöründe hep iddialı bir firma ve marka olmayı hedeflemiş, geçen sürede bunu da büyük ölçüde başarmıştır. BilNet Bilişim bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Misyonumuz

Öncelikli prensibimiz; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak,internette en doğru şekilde vitrin etmektir. Bilnet Bilişim , Müşteri beğenisini odağına alır. Bilnet Bilişim , tüm ticari kurumların, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir. Sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek web tasarım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

Vizyonumuz

Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Bilnet Bilişim; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini 07/07/09 tarihinde 5651 sayılı resmi gazetede yayımlanan telekominikasyon kurumu tarafından erişim sağlayıcı ve yer sağlayıcılara ait faaliyet belgesi almaya hak kazanmıştır.(belge no:Ys-(1574) Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranı Bilnet Bilişimin elde ettiği başarı oranına göre nispeten ve ne yazık ki pek yüksek oranlarda değildir. Telekomünikasyon Kurumu'nun tahsis ettiği Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi'nin yüklediği yasal sorumluluklar dışında; teknik ve ahlaki boyutta da üst düzeyde sorumluklar alır. Seçici müşterilere sahip Bilnet Bilişim; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir. Geliştirdiği içerik yönetim sistemleri ve web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır. Bilnet Bilişim Sistemleri olarak IT sektöründeki 10.yılımızı gururla doldurmaktayız.Bu sürenin ilk 5 yılı Bilnet Bilişim A.Ş adı altında 2. 5 yılı şu anda faal durumda olan Bilnet Bilişim Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. dir.Bu yılın başından itibaren Donanım konusunda da gelen yoğun talepleri karşılamaya başlayan firmamız bu konuda yıllık bakım anlaşmaları , logo yazılım bayiliği ve hardware alanında gelebilecek olan her türlü talebin değerlendirilip çözüm üretilmesi şeklinde özetleyebiliriz.

Önemli Başlıklar

Hosting Hizmetleri

Hızlı hosting

Web Hosting
Web Tasarım

Kurumsal web tasarım

Responsive mobil tasarım
Alan Adı Kaydı

Domain kaydı yaptır

Domain Kaydı

Eğitim

Kesintisiz Güç Kaynakları Ambalaj Makinası | Ambalaj Makineleri Umre Turu Temizlik ve İlaçlama
Copyright © 1998 - 2018 ( bilnet.com.tr Her Hakkı Saklıdır )
tasarım ve google seo google seo