• kenburns1
  Gogle
  Seo
  Hizmeti
  Google'de
  Birinci
  Sayfa
  Seo
  Googlede İlk Sayfa
  Arama motoru optimizasyonu
  Hedef müşteri kitlesine ulaştırır
  İşleri hızlandırıp pratik hale getirir
  Marka tanınırlığını yükseltir
  Az masrafla çok kazanç sağlar

Google Seo

Google seo optimizasyonu; Diğer bir ifadeyle arama motorlarında bir sözcük veya sözcük öbeğinde ilk sayfada web sitelerimizin çıkmasıdır. Google ilk sayfa, Bing ilk sayfa, Yandex İlk Sayfa, Yahoo İlk sayfa, Ask İlk sayfa vb. listelemek mümkündür.

Google Seo Optimizasyonu

Seo, arama motorlarını web sayfalarını daha kolay bir şekilde taranmasına olanak sağlayan teknik bir düzenlemedir. Ayrıca arama motorları, arama sonuçlarını listelerken matematiksel yapı kullanır.İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.
Web sitesine yapılacak işlemler, SEO uzmanları tarafından iki yönlü olarak değerlendirilir.

1) Site İçi Seo:
Arama motorlarının siteyi düzenli şekilde okumalarına yardımcı olur. Ayrıca kullanıcının istediği seçenekleri sunar. Site içi seo Özgün içerik,hızlı site, alan adları gibi özellikleri kapsar.


2) Site Dışı Seo:
Bu konuyla ilgili çok farklı teknikler vardır. En yaygın olanı backlinklerdir. Backlinkler web sitesinin içinde farklı sayfaya link vermektir. Ama bazı arama motorları buna karşıdırlar. Bu nedenle web sitesine gelen backlinkler gerçek kullanıcılar tarafından gerçekten verilmelidir.
Google Birinci sayfa,Google da ilk sayfada çıkmak hususunda genellikle bir kavram kargaşası olmaktadır. Google birinci sayfada çıkmak konusunda yanlış anlama ile çok karşılaşılmaktadır. Google birinci sayfa-Google birinci sıra mevzusuna açıklık getirelim:
Bilindiği üzere Google dünyada en çok kullanılan arama motorudur. Herkes sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili yapılan aramalarda Hit alma şansını yakalamak ister. Ama kimse size Google'da birinci sırada olma garantisini veremez.Google arama motorunda doğal arama sonuçlarında web sitenizin ilk sayfalarda çıkması için Optimizasyon süreci uygulanmalıdır. Arama motorları ve Google optimizasyonları ile web siteleri yavaş yavaş Google'da birinci sıraya çıkarlar.


Black Hat Seo:
Çeşitli onaylanmayan yöntemlerle arama motorunun çalışmasını manipüle ederek bir sitenin ilgili veya hedef anahtar kelimede öne çıkmasını sağlamaya çalışma işlemidir. Yöntemlerde bazıları;

Anahtar Kelime Yığınları,
Çıkış Sayfaları,
Bilgisayar tarafından otomatik yazılan sayfalar,
İkiz Sayfalar,
Küçük makaleler,
Görünmez Yazılar
Olarak Sıralanabilir. Black Hat SEO teknikleri onaylanmayan yollar olduğu için Alan adının tamamen veya kısmen indexlerden çıkarılması ile de sonuçlanabilmektedir.


Alan Adı Seçimi:
Arama motoru optimizasyonu çalışmanızda domaininiz oldukça büyük etkisi vardır. Bu faktörler:
Alan adının uzun süreden beri kaydedilmiş olması
Alan adının ilgili anahtar kelimeleri içermesi


Referanslarımızdan Bazıları

100 lerce referansımızdan bazılarını referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Önemli Başlıklar

Hosting Hizmetleri

Hızlı hosting

Web Hosting
Web Tasarım

Kurumsal web tasarım

Responsive mobil tasarım
Alan Adı Kaydı

Domain kaydı yaptır

Domain Kaydı

Eğitim

Kesintisiz Güç Kaynakları Ambalaj Makinası | Ambalaj Makineleri Umre Turu Temizlik ve İlaçlama
Copyright © 1998 - 2018 ( bilnet.com.tr Her Hakkı Saklıdır )
tasarım ve google seo google seo